Odpowiedz

Klawiatura mobilna - czy będzie lepiej?

Zacząłem dzisiaj korzystać z klawiatury mobilnej i niestety, po kilku jej użyciach zdecydowałem się powrócić do starego, dobrego Gboarda. Jako, że klawiatura ING zapowiada się na naprawdę niezły pomysł i może dodać sporej wygody jej użytkownikom dzięki dodatkowym funkcjom, to jej podstawowe elementy kuleją strasznie...

 

Czy istnieje może taka techniczna możliwość, by ta opcja była w jakiś sposób dołączona do istniejących klawiatur lub uruchamiała się w jakiś sposób podczas wpisywania czegoś, wykonywania jakiegoś gestu, itp...?

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 467 wyświetleń)

Re: Klawiatura mobilna - czy będzie lepiej?

Nasza klawiatura jest odrębną klawiaturą. Nie ma możliwości, żeby lewek pojawił się np. w Gbordzie. Żeby korzystać z lwa trzeba pobrać aktualną wersje aplikacji mobilnej oraz włączyć w ustawianiach telefonu Klawiaturę Moje ING.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 322 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy