Aplikacja mobilna

Odpowiedz

ING Mobile - Brak możliwości logowania odciskiem palca

Dzień Dobry

Zawsze korzystałem z logowania biometrycznego a od jakiegoś czasu (aktualizacji) logowanie do aplikacji mobilnej odbywa się tylko za pomocą PIN.

Ciekawe jest to, że jak chcemy się zalogować to pojawia się panel numeryczny.

W górnej jego części znajdują się cztery kwadratowe pola do wpisania PIN, pod nimi mamy cyfrową klawiaturę u dołu z prawej strony backspace a po lewej stronie symbol odcisku palca.

Kiedy wybierzemy ikonę odcisku palca na środku pojawi się standardowe skanowanie odcisku palca jakie jest na smartfonie.

Niestety po skanowani palca pod okienkiem PIN pojawia się komunikat - Błędny kod PIN

 

Korzystam z Samsung S23 Ultra

Odpowiedz
0 Lajków
mikrus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
30-11-2023
Wiadomość 1 z 3 (4 922 wyświetleń)

Re.: ING Mobile - Brak możliwości logowania odciskiem palca

Proszę, spróbuj po zalogowaniu do aplikacji w jej profilu w prawym, górnym rogu w zakładce: Ustawienia -> Aplikacja mobilna -> Dostęp do aplikacji wyłączyć i włączyć logowanie danymi biometrycznymi. 
Jeśli to nie pomoże, to spróbuj usunąć urządzenie z zaufanych i aktywować je na nowo. To powinno pomóc. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1144
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (4 737 wyświetleń)

Re.: ING Mobile - Brak możliwości logowania odciskiem palca

Ślicznie dziękuję za pomoc 😊
Faktycznie wystarczyło wyłączyć logowanie biometryczne i włączyć ponownie.
Odpowiedz
0 Lajków
mikrus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
2
30-11-2023
Wiadomość 3 z 3 (4 623 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Uruchomienie kredytu hipotecznego

Chciałabym uruchomić kredytu hipoteczny jednak mam dwie wątpliwości. Po pierwsze kredyt miał być wyplacany dla dewelopera w kilku transzach a ja mam aktywną jedna transze na całość kwoty kredytu. Drug...

21-04-2026
Re.: zakładanie konta firmowego

Jestem w stałym kontakcie. Dzisiaj mija 17 dni

20-04-2026
Re.: zakładanie konta firmowego

Proszę, skontaktuj się w tej sprawie ze specjalistą Centrum Wsparcia Biznesu. Numer kontaktowy to 32 357 00 24. Specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

20-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy