Proszę o informację od przedstawicieli banku ING czy problem z logowaniem zostanie naprawiony na wersji 18.4 IOS w ciągi najbliższych dni czy trzeba czekać do oficjalnej wersji czyli do kwietnia.
To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty. Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...
Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...