Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Historia transakcji w bankowości internetowej(aplikacja/strona)

Witam, znalazłem się w bardzo nietypowej, a zarazem przykrej sytuacji życiowej (przez swoją głupotę, ale nie o tym tu). Otóż bardzo zależy mi na tym, żeby po zalogowaniu na moje konto internetowe nie była widoczna historia transakcji. Chodzi mi o kilka konkretnych, ale jeśli jest możliwość usunięcia/ukrycia całości jak najbardziej mi to odpowiada. W skrócie: interesuje mnie każda możliwa operacja jaka przyszła by wam do głowy, uzasadniona może być nieprawdą (ale poniekąd logiczną z punktu widzenia bezpieczeństwa bankowości), która pozwoli mi ukryć historię transakcji
Odpowiedz
0 Lajków
Kryyyszak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-04-2021
Wiadomość 1 z 3 (19 513 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji w bankowości internetowej(aplikacja/strona)

Odpowiedz
0 Lajków
Kryyyszak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-04-2021
Wiadomość 2 z 3 (19 490 wyświetleń)

Re: Re.: Historia transakcji w bankowości internetowej(aplikacja/strona)

Historia transakcji to dokument bankowy, w który nie możemy ingerować. Dlatego nie można ukryć ani usunąć danych z historii. Przykro mi, że nie pomożemy Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
169
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (19 430 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a spłata całości kredytu

W przyszłym roku zamierzam spłacić kredyt hipoteczny nadpłacając pozostałą do spłacenia kwotę. Czy korzystając z wakacji kredytowych będzie to dalej możliwe? Czy też może nie będzie to możliwe przez j

...

02-10-2022
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy