28-03-2021 07:31
28-03-2021 14:53
W godzinach porannych mieliśmy przejściowe utrudnienia w działaniu naszego systemu.
Czy nadal masz kłopot z dostępem do aplikacji? Jeśli tak, to daj znać, czy przez naszą stronę internetową możesz zalogować się na swoje konto.
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |