25-03-2021 22:03
Czytałam że im więcej głosów za wprowadzeniem Moje Ing do AppGallery na Huawei tym lepiej aaby to się stało, więc postanowiłam głośno wypowiedzieć się na forum. ING błagam albo podpiszcie umowę z Huawei albo pozwólcie ze zwykłej strony również korzystać z opcji takich jak BLIK czy szybkie logowanie. Nie wiem czy mój głos coś tu pomoże ale zawsze warto próbować
26-03-2021 22:17
Dziękujemy za Twoje zgłoszenie
Analizujemy rozwiązanie dostarczane przez Huawei, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji o udostępnieniu tam naszej aplikacji. Jak tylko będzie miało się tak stać, poinformujemy o tym.
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |