Odpowiedz

Czy działa z Knox?

Dzień dobry.

Zastanawiam się nad zakupem Samsunga i wykorzystaniem My Knox. Jednak patrząc skąd można zainstalować apkę ING nie widzę tam sklepu Samsunga, więc najprawdopodobniej aplikacja mobilna ING nie ma wsparcia dla Knox, czy tak?

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
96
26
21-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 427 wyświetleń)

Re: Czy działa z Knox?

Aplikację Moje ING możesz pobrać i zainstalować tylko ze sklepów Google Play i App Store. Nie współpracujemy w tym zakresie z innymi usługodawcami.

-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
571
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 296 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Dziękuję za odpowiedź ale chciałbym jeszcze doprecyzować. Mój problem dotyczy tylko i wyłącznie funkcjonalności płacenia zbliżeniowo telefonem - zarówno w aplikacji Moje ING i Google Pay próby podpięc...

14-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Może być wiele powodów tej sytuacji. 
Aby korzystać z Google Pay musisz mieć telefon w wersji Android 9.0 lub wyższym i zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Moje ING oraz funkcją NFC. 
Platforma nie...

14-06-2024
Limity Transakcyjne propozycja

Witam
Przychodze z kolejna propozycja ciagle cos zglaszam jako propozycje ale zeby taka propozycja zostala rozpatrzona to huhu niewiem czy sie doczekam ale no. Propozycją jest zmiana w Limitach Transak...

14-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy