15-09-2022 09:36
Dzień dobry
Chciałem zapytać co się wydarzyło z wykresem oszczędności w aplikacji/wersji www. Nie ma tego nigdzie, a było to ekstremalnie wygodne i przydatne, przy sprawdzaniu jak się kształtowały wpływy i wypłaty z kont oszczędnościowych. Co za "geniusz" to usunął?
pozdrawiam
20-09-2022 09:55
Podjęliśmy decyzję o usunięciu wykresu oszczędności ze względu na małe zainteresowanie wśród klientów. Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu. Przyjrzymy się jej ![]()
11-11-2022 19:31
Dokładnie. Tyle bzdur jest dostępnych a to najprostsze i najwygodniejsze zostaje usunięte.
31-12-2023 13:24
Podbijamy temat... Po co usuwać coś co nie jest negatywnie oceniane przez użytkowników? Wizualizacja uznań i obciążeń na koncie zwykłym i oszczędnościowym to jest coś w punkt! Zobaczyć jak od początku konta wyglądało zarządzanie budżetem: bezcenne... Czekam zniecierpliwiony na powrót tej funkcjonalności!
01-01-2024 13:31
Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |