01-01-2023 21:24
Próba zapisu pliku tekstowego wielkości 667 bajtów nie chce się zakończyć (kręcące się kółko aktwyności). Anulowanie operacji przez naciśnięcie krzyżyka kończy się dymkiem z błędem "Funkcja niedostępna". Po wejściu w inny katalog podczas operacji i naciśnięciu "Wróć do skrótów" występuje ten sam błąd.
W kontenerze są już zapisane inne prywatne pliki, więc usługa działała, musiało się coś popsuć w tzw. międzyczasie.
System telefonu to Android 11, oprogramowanie oraz aplikacje w najnowszych dostępnych wersjach.
16-01-2023 08:51
W najbliższym czasie udostępnimy aktualizację naszej aplikacji na system Android, gdzie naprawimy to, o czym piszesz.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 22 | |
| 17 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 8 |