Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Brak możliwości zapisu w kontenerze "Moje dokumenty"

Próba zapisu pliku tekstowego wielkości 667 bajtów nie chce się zakończyć (kręcące się kółko aktwyności). Anulowanie operacji przez naciśnięcie krzyżyka kończy się dymkiem z błędem "Funkcja niedostępna". Po wejściu w inny katalog podczas operacji i naciśnięciu "Wróć do skrótów" występuje ten sam błąd.

 

W kontenerze są już zapisane inne prywatne pliki, więc usługa działała, musiało się coś popsuć w tzw. międzyczasie.

System telefonu to Android 11, oprogramowanie oraz aplikacje w najnowszych dostępnych wersjach.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (3 510 wyświetleń)

Re: Brak możliwości zapisu w kontenerze "Moje dokumenty"

W najbliższym czasie udostępnimy aktualizację naszej aplikacji na system Android, gdzie naprawimy to, o czym piszesz. 
Dziękujemy za zgłoszenie!  



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1138
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 200 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Makler giełdowy

Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING. Specjaliści, którzy zajmują się modułem Makler pracują w dni robocze między 8:00 a 18:00.

15-11-2025
Wydłużenie okresu budowlanego

Cześć,
mam kredyt hipoteczny w ING na oprocentowaniu stałym. Aktualnie jestem w okresie budowlanym, który trwa 24 miesiące – w tym czasie spłacam wyłącznie odsetki. Chciałbym wydłużyć ten okres o kolej

...

14-11-2025
Oferta pożyczki

Dzień dobry. Bank przygotował dla mnie ofertę pożyczki. Niestety gdy złożyłam wniosek od razu jest odmowa, że nie spełniam warunków. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?

14-11-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy