24-11-2023 07:44
25-11-2023 10:30
Jeżeli tak się dzieje to wyjdź proszę z naszej aplikacji i potem wejdź w nią ponownie i wybierz od razu Zaloguj na pasku na dole (bez klikania na skrót ze stanem konta). W najbliższej aktualizacji aplikacji umożliwimy logowanie po kliknięciu na skrót na ekranie startowym
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |