Odpowiedz

Re.: Apple Pay

Wcześniej ING podawało informacje iż przyglądają się usłudze Apple Pay i rozważają jej wprowadzenie. Teraz już informują że podjeli decyzje wprowadzenia tej usługi do ich oferty i pojawi się ona "Wkrótce". Nie widzę tu strzału w kolano - dzielą się takimi informacjami, jakimi mogą Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
bartkas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-10-2018
Wiadomość 411 z 573 (19 453 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Dla podtrzymania tematu. Na jaki okres typujecie wprowadzenie usługi w naszym banku ?
Ja obstawiam pierwszy kwartał 2019.
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 412 z 573 (18 439 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Z fusów nie ma co wróżyć, ale przyszły rok wydaje się być adekwatnym do tego co ogłosili - "wkrótce".

alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 413 z 573 (18 350 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Obstawiam start Apple Pay w ING na grudzień i to przed „zakupową gorączką” ;-)
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 414 z 573 (17 617 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Można ING podać przybliżoną datę? Można. 

mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 415 z 573 (17 543 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Eeech, szkoda gadać ... widać, że zasłanianie się umowami z Apple jest nie prawdziwe .. No chyba, że ING wdroży usługę za rok ?
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 416 z 573 (17 538 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Ja po prostu tego nie rozumiem. Inne banki potrafią napisać, że wprowadzą i podać przybliżoną datę. Ciężko mi też napisać, że postawa ING mnie denerwuje bo to za słabe słowo, a innego użyć nie mogę. 

 

Once again shame on You ING, shame on You.

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 417 z 573 (17 537 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

To jak kopanie się z koniem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 418 z 573 (17 486 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nie chciałbym robić zamętu, strasznie czekam na Apple Pay, ale mam pytanie czy ING rozważa także wprowadzenie innych form płatności np. Fitbit Pay. Konkurencja już Was wyprzedziła, a zawsze miałem o Was zdanie jako o innowacyjnym banku. Przypomnę wyróżnienie z bodajże 2013 lub 2014 roku za najlepszą aplikację mobilną na iphone.
Odpowiedz
0 Lajków
tkasenko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-10-2018
Wiadomość 419 z 573 (17 456 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Dzwoniłem dziś do banku i przy okazji zapytałem o Apple Pay. Otrzymałem informację, że prace trwają i usługa jest wdrażana. Że pewnie będzie to początek 2019 roku ale będą się starać uruchomić ją jeszcze w tym roku.
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 420 z 573 (17 364 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy