02-10-2018 13:26
Oczami wyobraźni widzę już banana na twarzy w momencie, kiedy, po długim wyczekiwaniu, przyłożę iPhone'a do terminala ![]()
Potwierdzające piknięcie będzie jak miód dla uszu ![]()
02-10-2018 16:21 | Edytowano: 02-10-2018 16:23
02-10-2018 17:55
02-10-2018 18:16
02-10-2018 18:25 | Edytowano: 02-10-2018 18:26
03-10-2018 18:23
03-10-2018 19:09
@franeloo a jednak będzie koniec q1/2019 (czyli wychodzi moje 6mcy)
więc zanim zarzucisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumiemiem... ugryź się w język ;p
03-10-2018 19:14
03-10-2018 20:06
03-10-2018 20:38
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |