Odpowiedz

Aplikacja ING na telefony Huawei

Kiedy będzie dostępna aplikacja ING na telefony Huawei? To trwa już stanowczo za długo, AppGallery nie gryzie, każdy bank poszedł z biegiem czasu tylko niestety nie Wy. Nie chcę zmieniać banku, ale nie mam zamiaru zmieniać telefonu na inną markę, jeśli aplikacja szybko się nie pojawi, będę zmuszony odejść od Was do bardziej postępowych banków, a ze mną większość ludzi z podobnym gustem co do telefonów. Przykładowe banki, które już od dawna są dostępne na Huawei: mBank, PKO BP, Millennium, Pekao, Alior, Credit Agricole, Getin itd.
Czekam na jakiś sensowny krok w tę stronę, a nie odbijanie, że nie planujecie takich zmian. Zmian ku rozwojowi.

Tristan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
21-03-2024
Wiadomość 1 z 4 (3 898 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Nie planujemy udostępnienia aplikacji Moje ING w AppGallery. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
798
173
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 835 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Przykro mi, a dobrze mi się funkcjonowało w waszym banku. Pora na zmiany.

Odpowiedz
0 Lajków
Tristan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
21-03-2024
Wiadomość 3 z 4 (3 830 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na telefony Huawei

Słabe to jest, naprawdę.
Tak naprawdę to nie robicie na złość Huawei tylko użytkownikom sprawdzonych i genialnych zegarków smart, którymi Wasi klienci mogliby używać do realizacji płatności zbliżeniowych.

Nawet nie wysilacie się, żeby wytłumaczyć się z przyczyn takiej polityki. Kwitujecie krótko "nie, bo nie".

Jedyna rzecz, która mnie w Was rozczarowuje od lat.
Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
6
30-09-2016
Wiadomość 4 z 4 (3 697 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tryb ciemny

To być tam wymusza ciemny system, niektóre aplikacje tak się przestawiają. ING niestety nie chce. Nie szperałem w ustawieniach. Za to widziałem, że mbnak giełda ma możliwość zmiany motywu. W niej ładn

...

21-03-2025
Re: Xiaomi pay kiedy w końcu?

Dlaczego nie nadążacie za rynkowymi standardami?

21-03-2025
Re.: Tryb ciemny

mBank nie ma ciemnego motywu w apce

21-03-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy