Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

[ Edytowane ]
Odświeżenie wątku. Sądząc po tym jak ING się zabiera do tematu to chyba nie doczekamy się aplikacji na telefony Huawei. Czy coś w tym kierunku się ruszyło?
Milaqu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
10-12-2022
Wiadomość 1 z 13 (16 504 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Na tę chwilę nie planujemy wprowadzenia naszej aplikacji do App Gallery.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 13 (16 381 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Moim zdaniem jest to rasistowskie podejście do użytkowników telefonów hewei. Powinien się tym zająć Rzecznik Praw Obywatelskich i Urząd Praw Konsumenta.
Tony
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
4
11-02-2023
Wiadomość 3 z 13 (15 181 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Dołączam się do pytania oraz zachęca wszystkich użytkowników do napisania komentarza. Jeśli ING zobaczy ilu nas jest może stwierdzi że warto zainwestować w Apple na ten system
grafit7
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
26-02-2023
Wiadomość 4 z 13 (14 535 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Przestańcie w kółko powtarzać jak automacik śpiewkę "Na tę chwilę nie planujemy wprowadzenia naszej aplikacji do App Gallery". Przestańcie olewać swoich klientów, są inne banki które potrafią to zrobić i nie wymaga to nie wiem jakich środków.

morfeusz49
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
24-02-2023
Wiadomość 5 z 13 (14 518 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

W odpowiedniku Huawei dla sklepu Play, czyli w App Gallery jest dostępna do pobrania aplikacja ING mobile..... Tylko że jest ona w języku tureckim lub angielskim. Mogę ją zainstalować na telefonie Huawei...tylko czy jest ona bezpieczna do użytku w Polsce?
Odpowiedz
0 Lajków
Sebulba
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-03-2023
Wiadomość 6 z 13 (13 967 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

To jest aplikacja na turecki rynek, tak, ich odział zrobił coś dla swoich klientów i wydał apkę ING na HMS. Jak widać da się w obrębie jednej grupy kapitałowej, ale niestety Turcy jak widać nie klękają przed amerykanami tylko jak trzeba to i myślą o swoich. Niestety polski odział ma swoich klientów w poważaniu.
Ta turecka wersja raczej nie będzie przydatna w Polsce, trzeba cisnąć bank, żeby w końcu ruszył 4 litery. Co chwilę piszą jakie to bezpieczeństwo klienta jest dla nich najważniejsze a co do czego to wolą żeby klient szukał aplikacji w odmętach internetu albo bawił się w wersję przeglądarkową na telefonie.

Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
4
11-03-2021
Wiadomość 7 z 13 (13 925 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Przyzwyczaiłem się do telefonu Huawei i nie chcę zmieniać na innego producenta. Kupiłem nowszy model Huaweia i nie używam go przez brak apki ING (na starszym modelu działa). Powoli noszę się z zamiarem przeniesienia swojej emerytury do innego banku. A szkoda...

AndrzejWalczak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
25-04-2023
Wiadomość 8 z 13 (12 316 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Można to zrobić inaczej. Jeżeli ma się telefon z usługami google, można wykorzystać program Phone Clone do przeniesienia aplikacji Moje ING na telefon Huawei. Działa wszystko bez problemu, tylko płatności mogą nie działać, ale wtedy z pomocą przychodzi aplikacja Curve, podpina się kartę i wszystko wtedy działa bez problemu. Jeszcze jeżeli chodzi o samą aplikację Moje ING to spróbowałbym ściągnąć ze sklepu play na komputer a potem przenieść na telefon i wtedy zainstalować.

MichałJ
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
13-07-2023
Wiadomość 9 z 13 (8 303 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2022/2023

Nie rekomendujemy pobierania naszej aplikacji z innych źródeł. Naszą aplikację możesz pobrać tylko z autoryzowanych źródeł (Sklepu Play bądź AppStore).

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 10 z 13 (8 296 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy