O Piter13

Piter13
1 Polubień
0 Rozwiązań
3 Postów
Re: Kolejna ofiara wpłatomatu
Witam ponownie.
Tak jak się spodziewałem sprawa zatrzymanej gotówki zakończyła się pozytywnie. W dniu wczorajszym otrzymałem wiadomość o pozytywny rozpatrzeniu reklamacji i pieniądze były tam gdie powinny być czyli w bankomacie.
Jeszcze przed rozpatrzeniem reklamacji bank wyszedł z propozycją, która naprawdę mnie usatysfakcjonowała i za to wielki plus, szkoda tylko, że wpływ na to miał krzyk rozpacz...
0
Piter13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Re: Kolejna ofiara wpłatomatu
Witam.
Jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania bo wiem na czym stoję a przynajmniej jeszcze raz pokazujecie, że do każdej sprawy umiecie Państwo podejść indywidualnie.
Myślę że wszystko się wyjaśni bo ja jestem pewny swego i sprawa bedzie miała pozytywny finał. O zakończeniu sprawy dam znać. Na tę chwilę ogromny pozytyw, pozdrawiam Piter13.
1
Piter13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Kolejna ofiara wpłatomatu
Witam. Jako kolejna ofiara wpłatomatu jestem strasznie rozczarowany ING. A mianowicie w dniu 06.12. (Mikołajki) wpłacałem 2000 zł we wpłatomacie w oddziale ING w Bielsku Białej na ul. Gazowniczej. Wpłatomat po ok. 1 minucie po wlożeniu gotówki wyświetlił napis awaria wpłatomatu, po czym wyrzucił karte natomiast gotówka pozostała w środku. Po odczekaniu chwili i upewniwszy się że gotówka nie wyjdzi...
3
Piter13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎10-12-2018 18:10
Data ostatnich odwiedzin ‎14-12-2018 19:07
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 3
Łączna liczba otrzymanych Lajków 1
Posty, które lubię