Odpowiedz

Smart saver

Parę dni temu założyłam smart saver i czy za przelewy takie jak czynsz prąd woda są naliczane pieniadze na smart saver? Czy tylko za zakupy w Internecie?
Odpowiedz
0 Lajków
Maria85
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
02-06-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 708 wyświetleń)

Re: Smart saver

Pieniądze odkładane w programie Smart Saver są zarówno od przelewów na rachunki zewnętrzne, jaki i od płatności karta w sklepach stacjonarnych czy internecie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
95
21
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 629 wyświetleń)

Re.: Smart saver

A ja mam pytanie. Wczoraj uruchomiłem smart saver i wczoraj oraz dziś robiłem zakupy w sklepie a nic mi nie odłożyło na to konto, stan 0
Odpowiedz
0 Lajków
lukaszkrosno
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
05-08-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 247 wyświetleń)

Re: Re.: Smart saver

lukaszkrosno, na Smart Saver odkładamy pieniądze tylko od zaksięgowanych płatności. Jeśli zakupy wykonywałeś kartą, płatność księguje się zazwyczaj po 2-3 dniach (maksymalnie do 8) - wtedy odłożymy też środki na Smart Saver 😊

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
336
84
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 182 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Cofnięcie przelewu

Jeżeli udało Ci się wycofać przelew, to nie dotarł on do odbiorcy Emotikon: Szczęśliwy Tym samym tamta osoba nie zobaczy danych tego przelewu. 

20-06-2021
Re: Czasy procesowe

Dziękuję, przez infolinię udało mi się wyjaśnić, coś się dzieje. Niestety zawalił mój "opiekun" wniosku. Jak wygląda procedura skargi na opiekuna? Wykazuje się taka niekompetencja,że brak mi sił,żeby ...

19-06-2021
Cofnięcie przelewu

Witam, chciałbym zapytać czy po cofnięciu błędnie zatytułowanego przelewu zaraz po wysłaniu go, odbiorca będzie widział, że wysłałem przelew, a następnie go cofnąłem czy nie uzyska żadnej informacji w

...

20-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy