Odpowiedz

Smart saver

Parę dni temu założyłam smart saver i czy za przelewy takie jak czynsz prąd woda są naliczane pieniadze na smart saver? Czy tylko za zakupy w Internecie?
Odpowiedz
0 Lajków
Maria85
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-06-2020
Wiadomość 1 z 6 (12 310 wyświetleń)

Re: Smart saver

Pieniądze odkładane w programie Smart Saver są zarówno od przelewów na rachunki zewnętrzne, jaki i od płatności karta w sklepach stacjonarnych czy internecie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 6 (12 231 wyświetleń)

Re.: Smart saver

A ja mam pytanie. Wczoraj uruchomiłem smart saver i wczoraj oraz dziś robiłem zakupy w sklepie a nic mi nie odłożyło na to konto, stan 0
Odpowiedz
0 Lajków
lukaszkrosno
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-08-2020
Wiadomość 3 z 6 (11 849 wyświetleń)

Re: Re.: Smart saver

lukaszkrosno, na Smart Saver odkładamy pieniądze tylko od zaksięgowanych płatności. Jeśli zakupy wykonywałeś kartą, płatność księguje się zazwyczaj po 2-3 dniach (maksymalnie do 8) - wtedy odłożymy też środki na Smart Saver 😊


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (11 784 wyświetleń)

Re: Smart saver

Witam,

czy to normalne, że na Smart Savera nie odkładają mi się środki ze zleceń stałych? 

Zauważyłem, że odkładają się ze wszystkich innych transakcji ale nie ze zleceń stałych.

 

Pozdrawiam,
Wojtek

Odpowiedz
0 Lajków
WOJZAL8975
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-09-2021
Wiadomość 5 z 6 (9 254 wyświetleń)

Re: Smart saver

Tak, ze stałego zlecenia nie odkładają się pieniądze na Smart Saver.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (9 211 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024