Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

Cześc, czy korzystacie z aplikacji do zapisywania wydatków i przychodów? Oczywiście nie mam na myśli notatnika, ale bardziej zaawansowane narzędzie - bogate w wykresy, przyjazny interfejs itd.

 

Sam cały czas szukam ideału. Najdłużej byłem na iOS z Finance, a teraz na OS X i iOS korzystam z iFinance 4, choć jeszcze nie wiem, czy jestem przekonany. Chętnie poznam Wasze typy Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 9 (74 668 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

przetestuj HomeBudget with Sync może Ci przypadnie do gustu

Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 2 z 9 (74 659 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

[ Edytowane ]

Sprawdźcie te artykuły. Zebraliśmy tam parę przydatnych apek:

 

Aplikacje do zarządzania domowym budżetem

 

Aplikacje do zarządzania domowym budżetem cz. 2

PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 3 z 9 (74 530 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

@PawełS, Większość propozycji nie jest na iOS lub po prostu nie mają aplikacji mobilnych.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 4 z 9 (74 527 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

Fajne, przyjrzę się im Emotikon: Szczęśliwy Choć troszeczkę mało no i np. Microsoft Money nie jest od dawna wspierana. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 9 (74 519 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

@Konto usunięte, jako fan jabłek i tak zdecydujesz się na https://itunes.apple.com/us/app/homebudget-with-sync/id306257910?mt=8 Emotikon: Mrugający

pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 6 z 9 (74 503 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

Próbowałem już kilku podejść do różnych takich aplikacji, ale zawsze wytrwałości starczało mi na góra pół miesiąca zapisywania ;p

W moim przypadku lepiej się sprawdza raz na kwartał wejść w historię rachunku i spisać plus minus ile wydałem na szroko rozumianą konsumpcję / rachunki / podróże itp. Nie jest to może tak dokładne jak ręczne zapisywanie wszystkiego, ale przynajmniej nie muszę non-stop o tym pamiętać. Co ważne staram się wszędzie płacić kartą - wtedy jestem w stanie w historii rachunku sobie te wydatki zindentyfikować. Wypłaty z bankomatu traktuję jako "konsumpcję".

Mam też tajną kategorię "żona", na którą wydatki z roku na rok rosną i rosną ;p

Pozdrawiam,

Believe
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
6
15-01-2016
Wiadomość 7 z 9 (70 128 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

Sprawdzcie też nasz poradnik. Zebraliśmy 101 sposobów na oszczędzanie Emotikon: Szczęśliwy

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 8 z 9 (66 040 wyświetleń)

Re.: Aplikacje do zapisywania wydatków i przychodów

Osobiście od kilku lat korzystam z aplikacji Open Office Calc i jestem bardzo zadowolona. Każdy zakup zapisuję i podsumowuję. Czyli po prostu odejmuję od kwoty salda każdy wydatek. W ten sposób mam kontrolę nad swoimi wydatkami. Paragony fiskalne nie wyrzucam, ale zbieram aby w razie ewentualnej pomyłki np. źle wpisana kwota, móc na od razu skorygować.   

Na koniec miesiąca paragony wkładam do koperty i odkładam do pudełka. Na kopercie piszę datę. Nowy miesiąc zaczynam od wpływu mojej "pensji". Czyli robię tak jak wyżej opisałam.Emotikon: LOL

8gienia7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
11-12-2018
Wiadomość 9 z 9 (49 542 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024