Odpowiedz

płatności kartą

proszę o informacje jak będą przebiegać płatności kartą visa za granicą dokadnie w Budapeszcie jak będzie wyglądać przewalutowanie i prowizja
Odpowiedz
0 Lajków
Marta83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 736 wyświetleń)

Re: płatności kartą

[ Edytowane ]

Przedstawię Ci informacje na temat płatności i wypłaty za granicą kartą Visa Zbliżeniowa z konta osobistego w złotówkach. Walutą rozliczeniową tej karty są złotówki. Kiedy będziesz:

 

  • płacić kartą w sklepach za granicą np. w euro – pobierzemy prowizję za przewalutowanie, od wysokości transakcji – 3 %.
  • wypłacać gotówkę w bankomacie – pobierzemy prowizję za wypłatę – 3% kwoty tej wypłaty.

Jeżeli planujesz wypłacić Visą Zbliżeniową za granicą kwotę ponad 500 zł, to możesz do 31.03.2018 r. kupić Pakiet wypłat bez prowizji za 15 zł na 30 dni. Możesz go kupić w Moje ING -> Oferta ING -> Promocje -> Pakiet wypłat gotówki za granicą.

Z regulaminem możesz zapoznać się na naszej stronie.

 

 

Wszystkie transakcje będziemy przeliczać po kursie organizacji VISA. Tutaj możesz sprawdzić aktualny kurs wybranej waluty: kursy walut VISA.

W naszej ofercie znajdziesz także możliwość połączenia swojej karty VISA Zbliżeniowej z dowolnym kontem rozliczeniowym w naszym banku w walucie – EUR, USD i GBP. Dzięki temu możesz zminimalizować koszty transakcji w tych walutach.

Jeżeli zapłacisz w EUR i na koncie walutowym będziesz miała wystarczającą kwotę, to pieniądze pobierzemy z konta walutowego EUR. Wtedy unikniesz przewalutowania i opłaty 3% kwoty transakcji.

 

Połączenie karty z wybranym kontem możesz zrobić:

 

  • w bankowości Moje ING – Moje finanse – Karta – Podłącz konta walutowe,,
  • w dowolnym oddziale – znajdź oddział.

 

Pamiętaj również o tym, by zmienić limity transakcyjne do karty. Zazwyczaj są one ustawione na 0 zł. To powoduje odrzucanie transakcji za granicą. Aby mieć pewność, ze pobyt za granicą będzie spokojny limity możesz zmienić:

 

  • w bankowości Moje ING – Moje finanse - Karta – Limity transakcyjne,
  • na naszej infolinii – 32 357 00 69 (przez całą dobę),
  • w dowolnym oddziale - znajdź oddział.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 684 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy