Płatności

Odpowiedz

nieznane próby transakcji na koncie

Witam, tego wieczoru dostałam parę powiadomień w aplikacji na różne kwoty, brzmią one "nie masz wystarczającej kwoty na Twojej karcie...". Kartę i telefon mam obok siebie, o co chodzi? Wszystko już przelałam na OKO. Przestraszyłam się nie na żarty, proszę o rady...
Odpowiedz
0 Lajków
nbiernat
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (333 wyświetleń)

Re: nieznane próby transakcji na koncie

@nbiernat Możliwe, że ktoś próbuje skorzystać z Twojej karty przez internet i dlatego dostajesz powiadomienia. W tej sprawie skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING lub zadzwoń do nas na numer 32 357 00 69 i specjaliści sprawdzą to dla Ciebie. Przez Społeczność nie mamy dostępu do danych w systemie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
396
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (330 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata kredytu, skrócenie okresu kredytowania a zmiana oprocentowania.

Cześć,

Mam pytanie odnośnie nadpłaty kredytu hipotecznego a zmiany oprocentowania. Mam kredyt w którym oprocentowanie zmieniane jest co 6 miesięcy (kolejna zmiana w marcu 2022). Czy jeśli teraz nadpłac

...

27-11-2021
Re: Blokada konta oszczednościowego

Tak, rodzic może wycofać zgodę na samodzielne dysponowanie rachunkiem. Wtedy Ty przelewu nie wyślesz. Zgodę taką może rodzic wycofać/ wyrazić po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej lub w nas

...

27-11-2021
Re: Huawey bez googla

Nie mamy jeszcze decyzji o udostępnieniu aplikacji w AppGallery. Cały czas analizujemy ten temat. Prosimy o cierpliwość

27-11-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy