Odpowiedz

kwota euro

Witam,

zarezerwowałem hotel w Hiszpanii, za który została pobrana część kwoty "za pomocą" karty do konta Direct. Czy w jakiś sposób można uzyskać informację jaka kwota w euro została pobrana bądź po jakim kursie bym mógł sobie to sprawdzić, ponieważ w historii widzę tylko kwotę w złotówkach?

Pozdrawiam. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
marcinkowski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
3
10-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 177 wyświetleń)

Re.: kwota euro

Transakcje kartowe dokonane w innej walucie niż waluta rozliczeniowa przewalutowane są przez organizację płatniczą z tej waluty na walutę rozliczeniową (czyli złotówki) z zastosowaniem kursu obowiązującego w tej organizacji, w dniu przewalutowania transakcji kartowej. Także już dzisiaj nie jesteśmy w stanie określić, po jakim kursie kwota zostanie przewalutowana. Dodam, że po dokonaniu transakcji kartą, kwotę najpierw blokujemy. I do 11 dni czekamy na rozliczenie płatności przez dany punkt handlowo-usługowy.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 134 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy to prawda, że w najbliższym czasie jednak wdrożą Państwo dostęp do bankowości internetowej / aplikacji dla małoletnich 6-13? Taką informację słyszałem w jednej z placówek w związku z ostatnimi zmi

...

13-07-2024
Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Dziękuję za odpowiedź, właśnie zauważyłem w aplikacji w sekcji Co nowego informację, że ING udostępnia kartę wielowalutowa dla nastolatków, ale nadal na stronie w ofercie jest informacja, że nastolatk

...

13-07-2024
Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Udostępniamy możliwość podłączenia konta walutowego do karty Visa wydanej do konta Mobi 13-17. Wymagana jest zgoda rodzica na zarządzanie kartą Visa zbliżeniowa.

13-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy