Odpowiedz

kwota euro

Witam,

zarezerwowałem hotel w Hiszpanii, za który została pobrana część kwoty "za pomocą" karty do konta Direct. Czy w jakiś sposób można uzyskać informację jaka kwota w euro została pobrana bądź po jakim kursie bym mógł sobie to sprawdzić, ponieważ w historii widzę tylko kwotę w złotówkach?

Pozdrawiam. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
marcinkowski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
3
10-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 964 wyświetleń)

Re.: kwota euro

Transakcje kartowe dokonane w innej walucie niż waluta rozliczeniowa przewalutowane są przez organizację płatniczą z tej waluty na walutę rozliczeniową (czyli złotówki) z zastosowaniem kursu obowiązującego w tej organizacji, w dniu przewalutowania transakcji kartowej. Także już dzisiaj nie jesteśmy w stanie określić, po jakim kursie kwota zostanie przewalutowana. Dodam, że po dokonaniu transakcji kartą, kwotę najpierw blokujemy. I do 11 dni czekamy na rozliczenie płatności przez dany punkt handlowo-usługowy.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 921 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Przecież ja i wszyscy wiedzą jaka będzie odpowiedź: Zauktualizuj przeglądarkę i system do najnowszej wersji. Najlepiej windows 11. Przeskanuj system, bo możesz mieć wirusa. Mam rację?Tylko wczoraj na

...

10-12-2023
Re.: Prowizja wypłaty Euronet

W okresie rozliczeniowym od 29 do 28 każdego miesiąca masz prawo do jednej darmowej wypłaty z obcego bankomatu (np. Euronet) za pomocą BLIK. Każda następna będzie związana z pobraniem prowizji.

10-12-2023
Bank chciał pobrać dwie raty w jednym terminie

Dzień dobry,
Nadpłaciłem swój kredyt hipoteczny tak aby finalnie pozostała jedna rata do spłaty, skróciłem swój okres kredytowania do jednej raty i w banku zaszła jakąś pomyłka. W nowym harmonogramie m...

10-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy