Odpowiedz

Zapłata w euro

Witam,chciałbym zrobić zakupy na amazon.Chciałbym zapłacić zwykłą kartą debetową.Cena w euro.Gdzie moge sprawdzić przewalutowanie takiego zakupu?Kalkulator transakcji walutowych kartą
"Zobacz, jak przeliczymy transakcję" jest sprawne? I pokazuję prawdziwą kwote do zapłaty?
Odpowiedz
0 Lajków
Oki99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (7 457 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

[ Edytowane ]

@Oki99 Tak, kalkulator na stronie https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-za-granica podaje prawidłowe dane. Za transakcje w innej walucie z konta w złotówkach pobierzemy prowizję 3% kwoty transakcji i przewalutowanie jest po kursie organizacji płatniczej Visa. Dobrym rozwiązaniem będzie, gdy otworzysz u nas darmowe konto w euro, podłączysz je do swojej karty Visy Zbliżeniowej i dopiero wtedy zapłacisz kartą w euro. Dzięki temu system automatycznie rozliczy tę transakcję z konta w euro i nie będzie prowizji oraz nie będzie przewalutowania. Przed transakcja upewnij się, że na koncie w euro masz odpowiednią kwotę pieniędzy (możesz skorzystać z naszego kantoru wymiany waluty) - w przypadku jej braku system spróbuje rozliczyć płatność z konta w złotówkach. Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie pod linkiem z początku mojej wiadomości.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (7 353 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

W przypadku posiadania kart kredytowych VISA jest to korzystniejsze prawda?

Czy z tego co pokazuje mi kalkulator można wywnioskować, że korzystniej jest zapłącić karta kredytową VISA niż dokonać wymiany złotówek na EUR w kantorze banku i używać przy tym Mastercard do konta w euro? Emotikon: Szczęśliwy 

 

Z tego co pamiętam, to posiadanie takiego KK jest bardzo korzystne. 

Pokażecie jakiś przykład?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (7 236 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

@Konto usunięte To co jest korzystniejsze zależy od tego, z czego sam chcesz skorzystać. Prowizje związane z transakcjami kartą lub kwoty przewalutowania sprawdzisz na naszej stronie. Dokładne wyliczenia możesz zrobić samodzielnie Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (7 203 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy