Odpowiedz

Zapłata w euro

Witam,chciałbym zrobić zakupy na amazon.Chciałbym zapłacić zwykłą kartą debetową.Cena w euro.Gdzie moge sprawdzić przewalutowanie takiego zakupu?Kalkulator transakcji walutowych kartą
"Zobacz, jak przeliczymy transakcję" jest sprawne? I pokazuję prawdziwą kwote do zapłaty?
Odpowiedz
0 Lajków
Oki99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (7 475 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

[ Edytowane ]

@Oki99 Tak, kalkulator na stronie https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-za-granica podaje prawidłowe dane. Za transakcje w innej walucie z konta w złotówkach pobierzemy prowizję 3% kwoty transakcji i przewalutowanie jest po kursie organizacji płatniczej Visa. Dobrym rozwiązaniem będzie, gdy otworzysz u nas darmowe konto w euro, podłączysz je do swojej karty Visy Zbliżeniowej i dopiero wtedy zapłacisz kartą w euro. Dzięki temu system automatycznie rozliczy tę transakcję z konta w euro i nie będzie prowizji oraz nie będzie przewalutowania. Przed transakcja upewnij się, że na koncie w euro masz odpowiednią kwotę pieniędzy (możesz skorzystać z naszego kantoru wymiany waluty) - w przypadku jej braku system spróbuje rozliczyć płatność z konta w złotówkach. Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie pod linkiem z początku mojej wiadomości.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (7 371 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

W przypadku posiadania kart kredytowych VISA jest to korzystniejsze prawda?

Czy z tego co pokazuje mi kalkulator można wywnioskować, że korzystniej jest zapłącić karta kredytową VISA niż dokonać wymiany złotówek na EUR w kantorze banku i używać przy tym Mastercard do konta w euro? Emotikon: Szczęśliwy 

 

Z tego co pamiętam, to posiadanie takiego KK jest bardzo korzystne. 

Pokażecie jakiś przykład?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (7 254 wyświetleń)

Re: Zapłata w euro

@Konto usunięte To co jest korzystniejsze zależy od tego, z czego sam chcesz skorzystać. Prowizje związane z transakcjami kartą lub kwoty przewalutowania sprawdzisz na naszej stronie. Dokładne wyliczenia możesz zrobić samodzielnie Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (7 221 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy