Płatności

Odpowiedz

Wspaniała nieużyteczna obsługa klijęta

Dzień dobry,przez ostatnie lata bycia klientem banku ing,a jest ich sporo bo kilkanaście zamknęłam konto ponieważ bankomaty nieczynne co jakiś czas a w Nowym Sączu jest ich 4 aż!2 oddziały gdzie w jednym kasy zamknięto przez rzekome używanie kart i blików ,ale są limity na karcie i bliku🤔więcej jak dwa tysiące nie wybierzesz a potrzebujesz 4.0000 np.musisz przyjść następnego dnia a tu bankomaty nieczynne z informacją po angielsku ,pracownicy banku na Nawojowskiej w Nowym Saczu nie interesują się ,że bankomat niedziała sama musiałam zgłosić na infolinię po raz kilkakrotny.System w banku też się wieszał nie można było wypłacić pieniędzy i jeszcze na dodatek nikt nie sprawdza zasobów w kasach bo ludzie za dużo wypłacają a będziemy wypłacać i przestaniemy wpłacać bo skoro mam najniższą krajową 2500i rachunki do zapłacenia oraz leki do kupienia i system się wiesza i nie da się płacić kartą lub blikiem to wkrótce banki nie będą potrzebne bo mi wypłaty przy obecnych cenach nie starcza to tym bardziej nie stać mnie na opłacanie banku .A pozatym to My możemy konta w innym banku założyć i co wtedy ing zrobi kogo będzie obsługiwać?Samych siebie!Styczeń tego roku brak gotówki w ing pracownicy zamykają drzwi przed nosem a w innych bankach gotówka była bo se wcześniej zamówili a ing oczywiście nic nie może na to poradzić ,ale Ja mogę przestać być klientem i tak też się stało teraz mam konto w mbanku i jakoś im się nic nie psuje.
Odpowiedz
0 Lajków
Lizzy77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
20-07-2022
Wiadomość 1 z 4 (1 069 wyświetleń)

Re: Wspaniała nieużyteczna obsługa klijęta

Przykro mi, że tak sytuacja miała miejsce.  W Nowym Sączu mamy 17 bankomatów, z których możesz skorzystać bezpłatnie oraz 8 wpłatomatów, w których wpłacisz gotówkę. Znajdziesz je na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat&address=nowy%20s%C4%85cz%20locality. W oddziale banku z obsługą kasową możesz wypłacić 50 tys. zł bez zamawiania gotówki wcześniej. W przypadku BLIKA, jak i karty, dzienne limity wypłat wynoszą 10 tys. zł. Takie limity możesz ustalić w Moim ING, w zakładce Moje finanse/Karty i płatności telefonem/Visa Zbliżeniowa lub Płatności BLIK. Zachęcam również do opłacania rachunków przelewem, wygodnie przez Moje ING. Przelewy krajowe, w trybie standardowym są bezpłatne. Jeśli dane urządzenie nie działa poprawnie, przekażemy szczegóły do odpowiedniego zespołu. Napisz proszę, który to dokładnie bankomat. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
374
81
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (1 028 wyświetleń)

Re: Wspaniała nieużyteczna obsługa klijęta

No niestety o tym wszystkim to ja wiem tylko ,że Nowy Sącz rządzi się swoimi prawami i w banku na początku roku przez 7 dni nie było gotówki a i przelewów nie dało się robić bo się dziwnym trafem system zablokował i nie można było nic zrobić ,ludzie w bezczelny sposób byli wypraszani z banku.Nikt nie reaguje na żadne skargi ,więc coraz więcej ludzi zamyka konta.Tu się nie da rozwiązać problemu bo nikt z poza Sącza nie reaguje a blikiem to ja mogę wypłacac i wpłacać bezpłatnie tylko w bankomacie ing bo w innych bankomatach albo się nie da albo trzeba płacić prowizję,ładny mi to bank dla ludzi,może wy macie takie informacje na temat bankomatów ,ale prawda jest inna.
Odpowiedz
0 Lajków
Lizzy77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
20-07-2022
Wiadomość 3 z 4 (932 wyświetleń)

Re: Wspaniała nieużyteczna obsługa klijęta

Wypłata gotówki powinna być możliwa w każdej chwili. Jednak na początku roku w związku z sytuacją geopolityczną były wzmożone wypłaty. Wtedy faktycznie mógł być chwilowy brak gotówki, ale na bieżąco ją uzupełnialiśmy. 

Przy wszystkich kontach gotówkę wypłacisz bezpłatnie BLIKIEM z bankomatów ING oraz Planet Cash. Bankomaty BLIK sprawdzisz i wyszukasz na stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat&filter=blik

Wypłata BLIKIEM za 0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce jest przy koncie Komfort oraz Mobi od 13 do 17 roku życia 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
155
35
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podpinam się pod temat. Bardzo ale to bardzo brakuje tej funkcji Emotikon: Smutny W PKOBP super to działało, natomiast ING jest mocno w tyle Emotikon: Smutny

31-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy