Płatności

Odpowiedz

Sprzedaż funduszy inwestycyjnych

Witam.

Kupiłem fundusze inwestycyjne i po jakimś czasie chcę je sprzedać, W momencie sprzedaży poniosę jakieś koszty(np prowizje bankowe itp ?) czy dostanę taka samą kwotę jaką mam na dzień sprzedaży na funduszach ? Oczywiście pomijam wątek że od zysku zabierają 19% podatku.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Sebastian1979
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 092 wyświetleń)

Re: Sprzedaż funduszy inwestycyjnych

Tabele opłat dla danego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych znajdziesz na naszej stronie.  
Fundusze odkupują lub sprzedają jednostki uczestnictwa po cenie z Dnia Wyceny. Dni Wyceny określone są w prospektach poszczególnych funduszy.
Dyspozycje realizujemy według schematu:
- jeśli złożysz dyspozycję między godziną 9:00 a 19:15 przekazujemy ją do realizacji w tym samym dniu roboczym o godz. 19:15,
- jeśli złożysz dyspozycję między godziną 19:15 a 9:00 następnego dnia roboczego - przekazujemy do realizacji o godz. 9:00.  
Jeśli złożysz dyspozycję w dniu wolnym od pracy, przekażemy je do realizacji o 9:00 w najbliższym dniu roboczym.
Sprzedaż lub odkupienie jednostek uczestnictwa funduszy trwa od 4 do 7 dni roboczych. Tak, jak też napisałeś - dochód z inwestycji w fundusze inwestycyjne jest opodatkowany 19-procentowym podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (4 059 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy