Płatności

Odpowiedz

Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Dzień dobry,

 

Chciałabym przelać środki z konta walutowego EURO ING na konto walutowe EURO w Revolut, tak aby nie zostały przewalutowanie. Revolut jest to bank litewski z informacji, które udało mi się znaleźć przelew europejski SEPA jest darmowy. Natomiast przy próbie realizacji transakcji, pojawia się informacja o opłatach, które mogą być pobrane z obu stron. Jaka będzie to opłata?

 

Pozdrawiam Joanna

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_Bu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-06-2024
Wiadomość 1 z 4 (268 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Włącz opcję wielowalutową dla karty i zasil konto EUR w Revolucie kartą z ING. Nie potrzebujesz żadnych przelewów.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
40
02-12-2022
Wiadomość 2 z 4 (256 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Czy chodzi o opcję połącz konta walutowe w przypadku karty ING?

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_Bu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-06-2024
Wiadomość 3 z 4 (171 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Dokładnie tak Emotikon: Szczęśliwy

f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
40
02-12-2022
Wiadomość 4 z 4 (161 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Czy ktoś korzystał z Scorector?

Słyszałam wiele opinii o Scorector, że serwis jest odpowiednikiem BIK. Można tam bezpłatnie sprawdzić scoring kredytowy, przejrzeć swój profil finansowy i uzyskać porady dotyczące jego poprawy. Chętni

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy