Płatności

Odpowiedz

Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Dzień dobry,

 

Chciałabym przelać środki z konta walutowego EURO ING na konto walutowe EURO w Revolut, tak aby nie zostały przewalutowanie. Revolut jest to bank litewski z informacji, które udało mi się znaleźć przelew europejski SEPA jest darmowy. Natomiast przy próbie realizacji transakcji, pojawia się informacja o opłatach, które mogą być pobrane z obu stron. Jaka będzie to opłata?

 

Pozdrawiam Joanna

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_Bu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-06-2024
Wiadomość 1 z 4 (338 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Włącz opcję wielowalutową dla karty i zasil konto EUR w Revolucie kartą z ING. Nie potrzebujesz żadnych przelewów.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
41
02-12-2022
Wiadomość 2 z 4 (326 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Czy chodzi o opcję połącz konta walutowe w przypadku karty ING?

Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_Bu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-06-2024
Wiadomość 3 z 4 (241 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy z ING na REVOLUT

Dokładnie tak Emotikon: Szczęśliwy

f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
41
02-12-2022
Wiadomość 4 z 4 (231 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy