Odpowiedz

Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING nie znalazłem hrywien UAH.

 

Czy mogę po prostu zrobić przelew w złotówkach na konto ukraińskie i zajdzie przewalutowanie? (podejrzewam że tak się nie uda).

Pewnie muszę wybrać przelew walutowy w EUR i zapłacić dwa razy za konwersję (z PLN na EUR a potem z EUR na UAH).

Proszę o podpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odpowiedz
0 Lajków
Marcin9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (291 wyświetleń)

Re.: Przelew na Ukrainę

W Moim ING nie można niestety wysłać przelewu w hrywnach.

W tej sytuacji najlepiej zorientować się, jakie waluty przyjmuje bank odbiorcy. Jeśli przyjmuje złotówki, przelew możesz zlecić w złotych, a przewalutowanie zrealizuje bank odbiorcy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
572
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (234 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Brak widoczności Karty Kredytowej VISA w Moje ING

Nadal nie widząc karty na stronie oraz w aplikacji...

26-06-2024
Re.: Brak widoczności Karty Kredytowej VISA w Moje ING

Ponownie karta kredytowa zniknęła z systemu. Tak samo, jak w nocy z poniedziałku na wtorek.

Co się z Wami dzieje? Kiedy karta wróci do systemu?

26-06-2024
Bankowość online w programie Insert

Witam.

Chciałabym korzystać z bankowości online w programie kadrowo - płacowym Subiekt GT. Ogólne ustawienia wszystko jest OK. Niestety kiedy chce z programu wysłać przelew do banku okazuje się program

...

26-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy