Odpowiedz
Highlighted

Przelew walutowy OUR

Dzień dobry,

Posiadam w ING konto osobiste Direct oraz ROR w walucie.

Chciałabym wykonać przelew w euro do Holandii - z któregokolwiek z kont. Istotne jest jednak to, żeby do odbiorcy dotarła cała kwota przelewu. Niestety, wygląda na to, że jedyną dostępną opcją kosztową jest SHA. Czy klienci indywidualni mają możliwość wykonania przelewu w opcji kosztowej OUR (w bankowości internetowej lub w placówce banku)?

Pozdrawiam i dziękuję!

Odpowiedz
0 Lajków
anakonda
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
30-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 158 wyświetleń)
Highlighted

Re: Przelew walutowy OUR

Dzień dobry, 

przelew w euro do Holandii, to przelew SEPA. Opcji podziału kosztów nie można zmienić. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że odbiorca dostanie wymaganą kwotę, skontaktuj się z nim lub bankiem odbiorcy i zapytaj, czy jest opłata za przyjęcie przelewu europejskiego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
62
15
23-04-2018
Wiadomość 2 z 3 (1 093 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Przelew walutowy OUR

W NL banki nie pobierają opłat za przychodzący przelew SEPA. Odbiorca nie poniesie żadnych kosztów.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (1 086 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

Mi doradca tłumaczył, ze jeżeli nie chcę rezygnować ze swojego dotychczasowego konta w innym banku, to wystarczy ze raz w miesiacu przeleję z niego 2000 zl na konto w ING. Wynika więc z tego, że nie m...

30-11-2020
Re.: Problem z ING Makler Mobile

Motorola G4 Play (XT1602) + Android 7.1.1

30-11-2020
Wpływy na konto: czy chodzi o dochód?

Dzień dobry, 

W umowie kredytowej mam zapis: apewnienia wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy określony w § 4. ust. 7. w wysokościmin. 2000 zł miesięcznie, w okresie 3 lat od daty zawarcia u

...

30-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy