Odpowiedz

Problem z przelewem

Probowałem zapłacić 6zł zeby doładowac konto paypal, wyskoczył komunikat o potwierdzeniu transakcji . zaakceptowałem transakcje, sciągneło pieniądze z konta ale na komputerze nic sie nie stało, nie przekierowało do sklepu po zakonczeniu transakcji i wogółe jakbym nie zaakceptował transakcji. Po chwili wszedłem w płatnosc i w tytule bylo: Blokada pod trans blik 30.12.2019 o co chodzi?

Odpowiedz
0 Lajków
KonradXDDD
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
30-12-2019
Wiadomość 1 z 2 (5 300 wyświetleń)

Re: Problem z przelewem

Jeśli zwolniliśmy blokadę i pieniądze wróciły na Twoje konto, powinieneś powtórzyć płatność. Jeżeli nadal widnieje opis blokady - zaczekaj, aż się rozliczy. Tutaj nie sprawdzę szczegółów, ponieważ nie mam dostępu do danych w systemie. Możemy to sprawdzić gdy skontaktujesz się z nami na czacie, po zalogowaniu się do swojej bankowości. Sprawdzimy to także na naszej infolinii - 32 357 00 69.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 167 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwiązaniu impas

Dzień dobry,

zdecydowałem się napisać na forum, ponieważ standardowa ścieżka wsparcia zapętliła się w procedurach, a mi bardzo zależy na wypracowaniu z Państwem sensownego rozwiązania i kontynuowaniu w

...

21-05-2026
Drukowane dokumenty a pliki PDF

Parę dni temu rozmawiałem przez czat na temat dokumentów, które należy dostarczyć, aby zwiększyć limit na karcie kredytowej. Bardzo mnie zasmuciło, że wymagacie deklaracji PIT za poprzednie lata i bie

...

21-05-2026
Re: Dodawanie faktury od Mety do ING Księgowość

W pierwszej kolejności proszę zaznaczyć w zakładce dane i ustawienia -> Ustawienia księgowe tę opcję "dokonuję zakupu usług poza PL i/lub dokonuję WNT".

Następnie trzeba dodać dokument z META, na któr

...

20-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy