Płatności

Odpowiedz

Podwójne księgowanie opłat przez Bank - płatności online np. za netflixa

Cześć, 

 

już 4 raz zdarzyło mi się, że na moim koncie firmowym bank podwójnie pobrał kwotę z podpiętej karty, za pomocą której subskrybuje kilka usług online. Czy ktoś z was ma też taki problem? 

 

Jest to dosyć uciążliwe, bo za każdym razem muszę sprawdzać czy bank poprawnie naliczył płatność i wysyłać do ING zgłoszenia reklamacyjne, co przy jakości obsługi na czacie online, pozostawia wiele do życzenia (osoby na czacie nie potrafią odpowiedzieć, dlaczego bank ING podwójnie księguje wydatek na moim koncie). 

JeepersCreepers
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
1
23-11-2020
Wiadomość 1 z 1 (2 607 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

30-04-2026
Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Dzień dobry,

od 2021 roku prowadzimy budowę domu jednorodzinnego. Budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. We wrześniu planujemy ubiegać się o kredyt hipoteczny na jej dokończenie.

Napotkaliśmy

...

30-04-2026
Re: ING wsparcie Akcji „Łatwo x Cancer Fighters”

I my dołożyliśmy swoją cegiełkę 🧡

27-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy