Płatności

Odpowiedz

Paczki przelewów ze split payment

Czy moglibyśmy poznać przybliżony czas wprowadzenia funkcjonalności wysyłania paczek przelewów w formacie split-payment.

Wpisywanie ręczne do systemu ING nie jest ani wygodne ani potrzebne. Trochę szkoda naszego ( klientów ) czasu, jak jest tych przelewów do zrobienia >60.

Inne banki radzą sobie od początku ( bank na M i bank na P, bank na A, ... )

Pomijam ignorowanie zapytań o powyższe w bankowości internetowej...

Odpowiedz
0 Lajków
kdnets
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
07-09-2018
Wiadomość 1 z 6 (6 291 wyświetleń)

Re: Paczki przelewów ze split payment

Pracujemy nad wprowadzeniem paczki przelewów z wykorzystaniem mechanizmu Split Payment. Nie jesteśmy jednak w stanie określić kiedy uda nam się udostępnić taką funkcjonalność. Jeżeli coś się w tym temacie zmieni to damy o tym znać naszym klientom. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
700
224
12-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (6 229 wyświetleń)

Czy może już wiadomo kiedy będą w końcu paczki przelewów ze split payment ?  Bo cały czas odpowiedź od państwa brzmi że wkrótce.

Odpowiedz
0 Lajków
kenny20
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-07-2021
Wiadomość 3 z 6 (3 933 wyświetleń)

Niestety nie jesteśmy jeszcze w stanie podać więcej informacji Emotikon: Smutny Pracujemy nad udostępnieniem w Moim ING paczek przelewów z wykorzystaniem mechanizmu Split payment. Jak tylko uda nam się udostępnić taką funkcję, będziemy informować.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
155
35
23-04-2018
Wiadomość 4 z 6 (3 913 wyświetleń)

Naprawdę?? Od 3lat nie możecie wprowadzić paczki przelewów do split payment? uuuuuu. Szybko zmienię bank. Myślałam, że to temat na 2-3mies... Poczekałabym, a tak, to szkoda mojego czasu na codzienne "kopiuj-wklej" pojedynczych przelewów. 

Odpowiedz
0 Lajków
wiktoria_ego
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-04-2022
Wiadomość 5 z 6 (2 108 wyświetleń)

Rozumiem, że wprowadzenie kilkunastu przelewów jest kłopotliwe. Pracujemy nad możliwością importowania transakcji split payment w paczkach przelewów. Nie mamy szczegółowych informacji. O udostępnieniu tej możliwości poinformujemy naszych klientów.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
604
114
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (2 073 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Emotikon: Szczęśliwy

Zgadzam się. "Dam sobie włosy uciąć", że kojarzę info "planujemy taką możliwość [skracania kredytu przez mobile/www]" już w 2018.

Jestem w stanie uwierzyć, że ta funkcjonalność jest droga w implementac

...

05-02-2023

test 

05-02-2023
Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Także optuję za "trzecim wariantem" sam tak robię, ale to nie zmienia faktu iż Bank ING leci w kulki z możliwością skrócenia okresy kredytowania w aplikacji (czy przez www).

05-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy