06-08-2019 13:52
Czy jeżeli wykupię pakiet wypłat to i tak będzie pobierana opłata 3% za przewalutowanie, czy nie będzie już żadnych opłat ?
Pozdrawiam
Xelux
07-08-2019 14:00
Pakiet wypłat gotówki za granicą za 15 zł na 30 dni znosi prowizję dla wszystkich wypłat gotówki w bankomatach zagranicznych. W tym czasie nie pobierzemy od Ciebie prowizji za taką wypłatę.
07-08-2019 18:12
Rozumiem, że pakiet wakacyjny znosi prowizję od wypłat, ale czy zostaje prowizja od przewalutowania przy wypłacie kartą Visa ?
Pozdrawiam
Xelux
08-08-2019 17:28
@Xelux przy wypłacie jest jedna prowizja. Wykupując pakiet wypłat anulujesz prowizję.
https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/pakiety-wyplat
Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel
... 16-06-2026Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |