Płatności

Odpowiedz

Re: Re.: Płatności kartami za granicą

Czy jeżeli wykupię pakiet wypłat to i tak będzie pobierana opłata 3% za przewalutowanie, czy nie będzie już żadnych opłat ?

 

Pozdrawiam
Xelux

Odpowiedz
0 Lajków
Xelux
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
21-06-2017
Wiadomość 51 z 54 (3 662 wyświetleń)

Re: Re.: Płatności kartami za granicą

Pakiet wypłat gotówki za granicą za 15 zł na 30 dni znosi prowizję dla wszystkich wypłat gotówki w bankomatach zagranicznych. W tym czasie nie pobierzemy od Ciebie prowizji za taką wypłatę. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 52 z 54 (3 639 wyświetleń)

Re: Re.: Płatności kartami za granicą

Rozumiem, że pakiet wakacyjny znosi  prowizję od wypłat, ale czy zostaje prowizja od przewalutowania przy wypłacie kartą Visa ?

Pozdrawiam

Xelux

Odpowiedz
0 Lajków
Xelux
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
21-06-2017
Wiadomość 53 z 54 (3 623 wyświetleń)

Re: Re.: Płatności kartami za granicą

@Xelux przy wypłacie jest jedna prowizja. Wykupując pakiet wypłat anulujesz prowizję. 

https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/pakiety-wyplat

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 54 z 54 (3 589 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy