Płatności

Odpowiedz

Płatności i wypłaty w Meksyku (MXN) Visa zbliżeniowa i Mastercard w telefonie

Witam.

Wykupiłem bezpłatne bankomaty na 30dni. Rozumiem, że przy wypłacie z jakiegokolwiek meksykańskiego bankomatu naliczycie tylko 3% prowizji, podobnie przy transakcjach bezgotówkowych?

Jak wygląda kwestia Mastercard w telefonie? W tabelce opłat widniało tam 0% za przewalutowanie w przypadku transakcji bezgotówkowych.

Odpowiedz
0 Lajków
bakus_44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-09-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 489 wyświetleń)

Re: Płatności i wypłaty w Meksyku (MXN) Visa zbliżeniowa i Mastercard w telefonie

Pakiet wypłat gotówki obejmuje wszystkie wypłaty gotówki dokonane kartą Visa zbliżeniowa w kraju i za granicą.
Również jeżeli wypłata została zrealizowana kartą wielowalutową i pieniądze zostały pobrane z rachunku walutowego. Przy płatności kartą VISA pobierzemy prowizję 3% kwoty płatności. 
Kartą Mastercard w telefonie możesz płacić w Polsce i za granicą - tylko zbliżeniowo. Przy płatnościach zagranicznych tą kartą nie zapłacisz prowizji Emotikon: Szczęśliwy
Kartą w telefonie:
- nie wpłacisz gotówki we wpłatomcie
- nie wypłacisz gotówki w bankomacie
- nie zapłacisz w internecie
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (3 438 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy