Płatności

Odpowiedz

Płacenie kartą VISA w Dolarach

Witam,

Posiadam karte VISA i chciałbym dokonać zakupu w sklepie internetowym gdzie płaci się w dolarach, jest to sklep z USA czy mogę normalnie dokonać tej płatności kartą którą posiadam?

Odpowiedz
0 Lajków
owolcz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-09-2017
Wiadomość 1 z 3 (16 031 wyświetleń)

Re.: Płacenie kartą VISA w Dolarach

@owolcz Kartą Visa możesz wykonywać płatności za zakupy przez Internet. Po zalogowaniu do bankowości internetowej sprawdź czy masz ustalone limity dla płatności internetowych. Możesz to zrobić wybierając zakładkę Moje finanse > Visa Zbliżeniowa > Limity transakcyjne.

Jeżeli płatność będziesz wykonywał w walucie obcej, to będzie zrobione przewalutowanie po kursie organizacji płatniczej Visa. Po naszej stronie pobierzemy opłatę w wysokości 3% kwoty transakcji.
Aktualny kurs walutowy możesz sprawdzić za pośrednictwem kalkulatora walutowego Visa.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (15 963 wyświetleń)

Re.: Płacenie kartą VISA w Dolarach

Warto zastanowić się nad kontem walutowym w USD. Można podpiąć kartę, kupić dolary w kantorze online. Transakcje wyjdą taniej.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (15 697 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy