Płatności

Odpowiedz

Re: Re.: Niedziałające płatności telefonem | Mastercard w telefonie + Samsung Galaxy S10

Niestety, nie działa na REDMI NOTE 8 PRO

Korzystam tylko awaryjnie, głównie gdy mam jedynie telefon ze sobą. Z Huawei działało zawsze, ale nie mam już tamtego telefonu. Na Redmi note 8 pro dzisiaj nie działa! Nie pomogło usunięcie i ponowne dodanie płatności kartą w telefonie. Nie pomogło ponowne uruchomienie telefonu i kolejne usunięcie i dodanie płatności telefonem. Skorzystałem więc z innego telefonu, też Redmi note 8 pro, na którym zainstalowałem aplikację, 4.2.0, zalogowałem się, aktywowałem płatności telefonem potwierdziłem smsem i uruchomiłem NFC. Niestety też nie mogłem dokonać płatności po zbliżeniu do terminala i tego drugiego telefonu. Oba Redmi nie inicjowały połączenia, terminal po jakimś czasie przerywał płatność, dlatego jestem pewny, że obecna aplikacja 4.2.0 nie obsługuje wszystkich telefonów, a na pewno dotyczy to Redmi Note 8 pro, obu modeli 64 i 128Gb. Już w domu, po godzinie, gdy miałem dostęp do karty skorzystałem z opcji sprawdź jak działa płatność telefonem i oba telefony zachowały się prawidłowo, wibrowały i wydawały dźwięki po zbliżeniu karty do nich. Terminal w sklepie, Aldi, też był 100% sprawny, bo kasjerka przyjmowała w tym dniu już takie płatności i byłem pierwszym z kłopotami.  W końcu zapłaciłem Blikiem

Odpowiedz
0 Lajków
niebot
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-12-2021
Wiadomość 11 z 12 (2 076 wyświetleń)

Re: Re.: Niedziałające płatności telefonem | Mastercard w telefonie + Samsung Galaxy S10

Sprawdź jeszcze, czy naszą aplikację masz ustawioną jako domyślną metodę płatności. Jeżeli standardowe czynności nie pomogły, to musimy dokładniej przeanalizować Twoją sytuację. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING lub zadzwoń do nas 32 357 00 69. Przyjmiemy zgłoszenie techniczne.
Dodam, że oprócz karty Mastercard w telefonie możesz też korzystać z Visy Zbliżeniowej w telefonie i od niedawna z BLIKA Zbliżeniowego. Dzięki tym rozwiązaniom zapłacisz w sklepie zbliżeniowo telefonem.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 12 z 12 (2 035 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Na szczęście nie, z innego banku mamy już dawno odpowiedź, ale różnica w racie jest dość znacząca :/ dlatego się jeszcze łudzimy

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy