Odpowiedz
Witam

Dziś próbowałem wypłacić kasę za pomocą nfc mastercard w bankomacie euronet, nie dało rady pokazywał się błąd . Błąd karty lub cos z tym stylu.
Odpowiedz
0 Lajków
adrianado
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
15
1
07-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 572 wyświetleń)

Kartą Mastercard w telefonie możesz wykonać tylko transakcje bezgotówkowe. Nie wypłacisz nią gotówki z bankomatu.

Jeśli próbowałeś wypłacić gotówkę kartą VISA NFC, napisz do nasz przez bankowość lub zadzwoń 32 357 00 12 – sprawdzimy to.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
194
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 513 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Cześć. Też mnie wkurza kolejna zmiana, ale u mnie działa prawidłowo po ustawieniu w Bitwarden takich etykiet pól z hasłem:

csv=password-0

csv=password-1

csv=password-2

itd.

01-06-2026
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

OK, ja już się poddałem. Dzisiaj ustawiłem najkrótsze możliwe hasło. Mam dosyć wyliczania za każdym razem do 28 znaku. Na szczęście mam jeszcze ostatnią linię obrony w postaci Yubikey. Ktoś kto forsuj

...

01-06-2026
Re: Problem z wpłatomatem

Przekazałam prośbę w tej sprawie do działu reklamacji. 

01-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy