Odpowiedz
Jak w końcu dziala ten kod blik obecnie mam go zastrzeżonego i nie moge płacić lecz z banku co chwile wiadomosci iz kodem moge sie posługiwac jak widać bank w dupie ma to co chcemy blokowac i tak odblokowuja. Rozbój w biały dzień
Odpowiedz
0 Lajków
Nitka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-02-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 360 wyświetleń)

Re: Kod blik

@Nitka Chciałbym Ci pomóc i to wyjaśnić, natomiast tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie bankowym. Proszę Cię o kontakt z nami przez telefon na numer +48 32 357 00 69 lub przez czat w Moim ING. Infolinia jest całodobowa. Specjaliści sprawdzą dla Ciebie blik w naszych systemach i będą mogli udzielić Ci szczegółowych wyjaśnień.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
445
103
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 310 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Debet na koncue

W tej sytuacji konieczne będzie złożenie wniosku o nowy limit w koncie. Każdy taki wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Wniosek możesz złożyć w swojej bankowości Moje ING, na infolinii pod numerem

...

30-11-2022
Re: Ukrycie wartości kapitału oraz odsetek przy widoku szczegółow kredytu hipotecznego

Dane powinny prezentować się w systemie poprawnie. Jeśli nie widzisz aktualnego harmonogramu zapraszam do kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi, na czacie w Moje ING lub na infolinii (32 357 00 57

...

30-11-2022
Re.: Wpłatomat zawłaszczył pieniądze

Naprawdę czeka Pani tyle? Miałam rano dziś taka sytuację z tym że mi zjadło 3070 zł... I nic kazali czekać. Wybieram się do banku, bo po czytaniu forum widzę że ludzie nie odzyskują albo całości albo ...

30-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy