Płatności

Odpowiedz

Karta przedpłacona Mastercard a ApplePay

Witam,

 

ING oferuje obecnie bardzo ciekawy produkt w postaci prostej karty przedpłaconej Mastercard. Wczorej podczas rozmowy z doradcą dowiedziałęm się, że karta tego typu nie może być dodana do ApplePay czy innego mobilnego portfela. Czy bank planuje taką możliwość?

 

Moim zdaniem prosta i niedroga karta przedpłacona z możliwościa dodania do ApplePay to idealny produkt dla rodziców dzieci i młodzieży, bowiem umożliwia płacenie bez konieczności noszenia przy sobie karty przez dzieci, które zazwyczaj mają przy sobie telefon lub smartwatcha.

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Odpowiedz
0 Lajków
tomasz_b
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-08-2019
Wiadomość 1 z 3 (5 003 wyświetleń)

Re: Karta przedpłacona Mastercard a ApplePay

@tomasz_b Dziękuję za Twoją opinię o naszej karcie. Każda sugestia jest dla nas ważna, dlatego przekażę Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu. Jeśli wprowadzimy tę kartę do Apple Pay, to na pewno poinformujemy o tym na naszej stronie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (4 949 wyświetleń)

Re.: Karta przedpłacona Mastercard a ApplePay

Niestety ale karty przedpłacona nie mogą być dodawane do Apple Pay przynajmniej narazie i nie wynika to z winy baków lecz regulaminów i umów z Apple


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. ;-)
Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (4 329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy