Odpowiedz
Witam, mam pewne pytanie, na ktore nie potrafię znaleźć odpowiedzi...
Mianowicie, mieszkam od 7mc w Niemczech, od tego czasu płacę tutaj karta i zawsze sciagalo mi pieniadze z walutowego konta (jedna karta do polskiego i walutowego konta), płace tylko w euro, jednak dzisiaj wchodząc na konto zauważyłam że sciagnelo mi jakieś pieniążki z polskiego konta, wchodząc w historię wyszło że przewalutowali mi jedna transakcję która dokonałam w sklepie.
Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego tak się mogło stać?
Dodam że nigdy nie miałam problemów, i zawsze sciagalo mi z walutowego konta, oraz że na pewno mam środki na tym koncie.

Z góry dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
Mishaaa7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-11-2019
Wiadomość 1 z 3 (3 259 wyświetleń)

Re: Pytanie

@Mishaaa7 - pieniądze z konta w PLN pobieramy w dwóch przypadkach: 

- kiedy podczas płatności na koncie w EUR nie było wystarczającej kwoty na pokrycie transakcji, 

- kiedy podczas płatności terminal zaczytuje naszą kartę jako polską i sprzedawca wybiera walutę transakcji PLN na urządzeniu. 

 

Możemy to sprawdzić, dlatego prosimy Cię o kontakt z nami na czacie w Moim ING, na infolinii (32 357 00 69) lub w oddziale. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 3 (3 190 wyświetleń)

Re.: Pytanie

Taka sytuacje może wystąpić w 2 przypadkach gdy:

- Gdy przy transakcji na terminalu lub pinpadzie gdy terminal rozpozna polską kartę zostanie wybrana opcja PLN zamiast EUR

lub

- Na koncie walutowym nie było wystarczającej kwoty do realizacji transakcji w takim przypadku również środki zostaną pobrane z konta złotówkowego


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. ;-)
Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (2 923 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy