Płatności

Odpowiedz

Darowizna - brak odnotowanego przelewu na koncie

Dzień dobry! Chciałbym zgłosić, iż mama wpłaciła na moje konto darowiznę w 3 osobnych przelewach już prawie 2 tygodnie temu.

Do dziś nie otrzymałem żadnego z tych przelewów (w których tytułem przelewów była - Darowizna, wraz z moimi danymi jak imię, nazwisko i adres jako odborcy).

Czy mógłbym prosić o informacje, dlaczego to tak długo trwa i co jest tego powodem?

Bo nie ukrywam, że to trochę słabo świadczy o Państwa banku, gdy nie ma żadnej informacji od banku i nie wiadomo, co i jak, a przelewów brak. Mam nadzieję, że nie wyparowały one ot tak.

Odpowiedz
0 Lajków
art2503
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-12-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 379 wyświetleń)

Re: Darowizna - brak odnotowanego przelewu na koncie

Między różnymi bankami zwykle czas księgowania przelewu to 2 dni robocze. 
Jeśli do tej pory pieniądze nie wpłynęły na Twoje konto, Twoja mama powinna skontaktować z bankiem, z którego wysłała te przelewy. Tam na podstawie zgłoszenia powinna być wyjaśniona sprawa wraz ze sprawdzeniem poprawności wykonania tych przelewów.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy