Płatności

Odpowiedz

Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Dzień dobry,

Potrzebuję regularnie realizować przelewy w euro dwa razy w tygodniu (pasywnie inwestuję w ETF). Niestety, w ING Banku nie ma możliwości założenia stałego zlecenia w tej walucie. Jedyną opcją, jaką znalazłem, jest ręczne planowanie każdego przelewu z osobna, aby wykonał się w przyszłości. Problem polega na tym, że nawet ta opcja jest ograniczona do 30 dni do przodu.

Jest to dla mnie bardzo pracochłonne i męczące.

Czy ING Bank planuje wprowadzić funkcję stałych zleceń w euro? Jeśli nie, to jakie inne rozwiązania mogliby Państwo zaproponować, aby ułatwić mi realizację regularnych przelewów w euro?
Odpowiedz
0 Lajków
oleksandr_t
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-06-2021
Wiadomość 1 z 3 (543 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Na chwilę obecną nie ma możliwości ustawienia stałego zlecenia w walucie. Nie mamy też informacji czy zlecenia z przyszłą datą, będą ją miały wydłużoną. Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
247
47
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (484 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Dziękuję.

Dla tych kto spotkał się z tym samym problemem - znalazłem rozwiązanie. Wystarczy korzystać z Revoluta, w którym można robić zlecenie stałe w euro. 

Odpowiedz
0 Lajków
oleksandr_t
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-06-2021
Wiadomość 3 z 3 (34 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wypłata transferowa IKZE

Nie zlecisz wypłaty transferowej drogą korespondencyjną. Takie zlecenie przyjmiemy tylko w placówce. 
 

Jeśli masz IKZE Oszczędnościowe w ING Banku i z jakiegoś powodu chcesz przenieść zgromadzone na n

...

01-10-2024
regularna nadpłata kredytu hipotecznego - jaki dzień nadpłaty?

Dzień dobry,

 

Mam w ING kredyt hipoteczny, zmiennoprocentowy (WIBOR6M+marża). Dzień spłaty to każdy 15. dzień miesiąca.

Zamierzam regularnie nadpłacać kredyt, chciałbym aby kwota nadpłaty w całości była

...

01-10-2024
Re.: Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Dziękuję.

Dla tych kto spotkał się z tym samym problemem - znalazłem rozwiązanie. Wystarczy korzystać z Revoluta, w którym można robić zlecenie stałe w euro. 

01-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy