Odpowiedz

Android Pay

Kiedy ING wprowadzi obsługę Android Pay?

Odpowiedz
0 Lajków
tomsko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2015
Wiadomość 1 z 6 (12 368 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@tomsko Analizujemy i rozważamy możliwość wprowadzenia tej usługi w naszym banku. Nie znamy jeszcze konkretnego terminu. Jeżeli coś się w tej sprawie zmieni to będziemy o tym informować naszych klientów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (12 356 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Jak to ma tyle trwać co wprowadzanie HCE to ja dziękuję. Od roku się zebrać nie możecie. 

marcin8997
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
18-11-2016
Wiadomość 3 z 6 (12 309 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Zalogowałem sie tylko po to aby sprawdzić kiedy. Trochę do bani, że nic z tego. Można powiedzieć że jestem mocno zawiedziony, że nawet niczego nie obiecano.

Android Pay uważam za olbrzymie udogodnienie - telefon mam ze sobą zawsze. Do bankomatu wystarczy Blik. Jeszcze ogarnijcie jakoś wpłatomatowanie i gotowe.

Zastanawiam się, na co czekacie. Na pewno przyglądanie się z założonymi rękami nic nie da. Jeśli będę zmuszony czekać zbyt długo, to po prostu poszukam konta, które mi to umozliwia.

Przecież wdrożenie tego jest znacznie mniej pracochłonne, bo aplikacja już jest - nic nie trzeba pisać.

Zgaduję że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Pewnie trzeba oddać haracz nie tylko Visie i Mastercard, ale też Google'owi. Jestem ciekaw, jak duży jest procent.

Odpowiedz
0 Lajków
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 4 z 6 (12 231 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Cześć,

jakieś newsy w tej sprawie?

Straszny chaos, ING, wprowadzacie. Raz - nie planujemy wprowadzć usługi, za kilka dni (ktoś inny) - rożważamy, będziemy informować. Gdzie indziej - nie nie będzie takowej możliwości.

 

Weźcie ogarnijcie się i może jednym głosem mówcie. Stasznie mało prof. to wygląda ;(

Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 5 z 6 (11 800 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@webit cześć, 

planujemy wprowadzenie Android Pay w pierwszej połowie 2017 roku. W tej chwili nie znamy dokładnej daty, ale jak tylko się pojawi to damy znać. 

pozdrawiam,

Natalia

NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 6 z 6 (11 756 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy