Odpowiedz
Highlighted

wplata przez Blik

czy mozna wplacac pieniadze na konto direct lub oszczednosciowe we wplatomacie bez uzycia karty? np poprzez Blik?

Odpowiedz
0 Lajków
klamar4236
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
24-06-2016
Wiadomość 1 z 4 (15 935 wyświetleń)
Highlighted

Re.: wplata przez Blik

[ Edytowane ]

Za pomocą kodu BLIK, nie możesz wpłacić gotówki na konto bankowe. Kody BLIK umożliwiają wykonywania płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oznaczonych „płacę z BLIK” oraz dają możliwość wypłaty gotówki z bankomatów (ING Banku, Planet Cash, PKO BP, Millennium, BZ WBK i Euronetu).

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (15 917 wyświetleń)
Highlighted

[ Edytowane ]

Bank powinien rozważyć wprowadzenie możliwości wpłacania gotówki we wpłatomatach za pomocą kodów BLIK, zważywszy na fakt, iż ograniczył możliwości bezpłatnego wpłacania środków w oddziale do 1 w miesiącu, nie mówiąc o tym, iż konkurencja oferuje usługę wpłaty za pomocą kodów BLIK.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
142
49
05-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (13 794 wyświetleń)
Highlighted

Twoją propozycję odnośnie wpłat za pomocą kodów BLIK przekazaliśmy dalej.

Wpłacać pieniądze na konto osobiste można za pomocą karty płatniczej wydanej do konta. Wpłaty w urządzeniach ING oraz Planet Cash na konta osobiste są bezpłatne.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
90
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (13 733 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Przyznam szczerze, że się zawiodłam na banku. 5 lat temu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING. Mąż prowadzi działalność na ryczałcie, a ja mam umowę o prace na pełny etat+ 3 umowy zlecenia. W czerwcu

...

08-07-2020
Re: wcześniejsza spłata pożyczki

Do kwoty, którą nadpłaciłaś wliczyliśmy już faktyczne odsetki, które powinnaś pokryć. Nie pobieramy ich do przodu. 
Jeśli przy pożyczce miałaś prowizję, to zwrócimy ją proporcjonalnie do okresu spłaty

...

08-07-2020
Wpisanie hipoteki w księdze wieczystej nieruchomości

Dzień dobry,

niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawiru

...

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy