02-10-2017 11:30
Witam,
Wczoraj wpłatomat pobrał 500zł ale nie zarejestrował środków na koncie. Złożyłam reklamacje wysyłając wiadomość przez Moje ING (zgodnie z zaleceniem ze strony), ok 14:00 ale do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Jaki jest czas oczekiwania na przyjęcie przez Państwa takiej wiadomości? Bo, że na rozpatrzenie potem czeka się 7 dni, już zdążyłam doczytać na forum.
Pozdrawiam,
Justyna S.
03-10-2017 12:31
Staramy się jak najszybciej odpowiedzieć na każdą wiadomość. Prosimy sprawdzić skrzynkę odbiorczą w Moje ING.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |