Odpowiedz

wadliwy wpłatomat w Myszkowie

Wczoraj 17.09.2019r. podczas wpłacania pieniędzy przy użyciu wpłatomatu w oddziale ING Banku Śląskiego w Myszkowie, gotówka nie dotarła na konto wpłacającego. Wpłata w wysokości 5100 zł została zaakceptowana a cała transakcja zakończona potwierdzeniem wpłaty. Reklamacje zgłosiłem od razu (nr reklamacji 011566/09 2019 z dnia 17.09.2019r.). Kuriozalna w tej sprawie jest nie tyle awaria urządzenia czy też błąd systemu co czas oczekiwana na reklamację - 7 dni!!! Dodam, że jestem przedsiębiorcą, nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy wpłacana kwota miałaby być przeznaczona na terminowe opłaty skarbowe czy ZUS. Co wtedy? Kto ponosiłby odpowiedzialność za ewentualną zwłokę? Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Godzi to w dobre imię banku jak i jego wizerunek. Rozważam zmianę banku, choć jestem Waszym klientem od 20 lat!

Odpowiedz
0 Lajków
anikarulez
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 459 wyświetleń)

Re: wadliwy wpłatomat w Myszkowie

Zdajemy sobie sprawę, że taka sytuacja nie jest komfortowa. Termin 7 dni jest maksymalny i zawsze dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej zwrócić klientowi pieniądze. Mamy nadzieję, że ta reklamacja nie spowoduje zamknięcia konta w naszym banku.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 448 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy