Odpowiedz

oddział Legionów

Witam,

nie wiem jak opisac to co dzieje sie w Gdyni na legionów, zalosne i rozkapryszone panie. za kazdym razem jak tam jestem ciagle im cos nie pasuje i kreca nosami komentujac ubior zachowanie lub wyglad innych, nie pamietam imion wszystkich, ale pani Monika, Ola i Iza bija wszytskie swoim zachowaniem poprsotu nie ublizajac nikomu ale moze zamiast pracowac w banku zaczna robic cos innego z dala od kontaktu z klientem. Nie widze tez tego uprzejmego Pana co tam pracowal, no ale coz pewnie nie wytrzymal w tym babincu. ogarnijcie sie ludzie bo psujecie renome bankowi

Odpowiedz
0 Lajków
wtajemniczony
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2015
Wiadomość 1 z 2 (6 480 wyświetleń)

Re.: oddział Legionów

Jakość obsługi klienta w oddziale banku jest dla nas bardzo ważna. Stale pracujemy nad zwiększeniem tej jakości i satysfakcji klienta z obsługi. Tym bardziej każda taka informacja zwrotna jest bardzo cenna. Sytuacja, która została opisana zostanie zgłoszona odpowiednim osobom.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
325
64
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 454 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja a umowa przedwstepna

Prosimy, skontaktuj się w tej sprawie z doradcą u którego składałaś wniosek. Przez forum nie możemy zweryfikować szczegółów dotyczących Twojego wniosku

21-05-2024
Re.: Mieszkanie od ojca

Musi być przeprowadzony podział spadku po mamie, a później po ojcu jak już go zabraknie inaczej mieszkanie prawnie nie jest ani twoje ani barta.
Jeśli chcecie to załatwić za życia ojca to jedynie sadow...

21-05-2024
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi w związku z tą sytuacją. Przekazałem do działu reklamacyjnego prośbę o jak najszybszą analizę Twojego zgłoszenia.

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy