Odpowiedz

jak wypłacić niepełną kwotę EUR ?

Chciałbym zapytać was czy wiecie może wiecie coś o wypłatach obcej waluty w oddziale banku ing. Sprawa wygląda tak , mam na koncie około 94 euro , które zostały mi po ostatniej transakcji . Chcąc wypłacić pieniądze w bankomacie euro wyskoczyła informacja , że w bankomacie można wypłacać tylko nominały 50-100 . Nie chcę przewalutowywać tej kwoty na konto w PLN bo kurs jest bardzo niekorzystny , chciałbym wyjąć całą sumę z mojego konta bo jest mi bardzo potrzebna . Za przelew walutowy do kantorów internetowych itp woła mi 40 zł więc też mi się to nie opłaca . Moje pytanie , czy w banku istnieje możliwość wypłaty takiej kwoty w Euro ? poradźcie , co robić ? Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
monker
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (10 367 wyświetleń)

Re: jak wypłacić niepełną kwotę EUR ?

W oddziale banku możemy Ci wypłacić wielokrotności 5 EUR. Jeżeli posiadasz gotówkę również na koncie w PLN to możesz w Twojej sytuacji w oddziale banku poprosić o wypłatę 95 EUR. Brakującą jednostkę waluty EUR pobierzemy wtedy z Twojego konta złotówkowego. Możesz również skorzystać z naszego kantora walutowego dostępnego w Moim ING w zakładce Usługi i narzędzia > Kantor. Kursy dostępne w kantorze są korzystniejsze niż te, które są standardowo dostępne na stronie internetowej. Przelewy w kantorze internetowym są wykonywane na bieżąco w dni robocze i soboty w godzinach 8-20. Jeżeli przelew zlecisz później lub w niedzielę i święta to przewalutowanie wykonamy dla Ciebie w kolejnym dniu roboczym po kursie, który zatwierdziłeś podczas wykonywania przewalutowania. Jeżeli zdecydujesz się na wypłatę waluty w oddziale to jedna taka wypłata w miesiącu rozliczeniowym (od 29 dni miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego) jest bezpłatna, a kolejne kosztować będą po 9 zł. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (10 296 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy