Odpowiedz

bankomat nie wydał pieniędzy

Witam. W lutym mąż pobierał pieniądze z bankomatu ING, znajdującego się przy banku ING i po włożeniu karty i i wykonaniu odpowiednich czynności nie otrzymał ani pieniedzy,ani wydruku ,który zawsze pobiera.Podszedł więc do drugiego bankomatu ,który stoi obok i tam  pobrał pieniądze i wydruk.Po przyjściu do domu i sprawdzeniu konta na internecie okazało sie że z konta została pobrana 2 razy kwota -1000zł. Zaraz pojechał do banku opowiedział wszystko i musiał złożyć rekalamację.Reklamacja została nieuznana .Napisano jednak że monitoring zabezpieczono .Pani z banku powiedziała,żeby iść na policję.Tak więc zrobiliśmy.Na policji powiedzieli ,że to bank powinien wyjść z wnoskiem o przejrzenie monitoringu.To co teraz mamy zrobić? Skoro monitoring zabezpieczony to chyba bank powinien tą sprawę załatwić.Tym bardziej,że jesteśmy klientami ING ładnych pare lat.

Odpowiedz
0 Lajków
5barbarka5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (12 438 wyświetleń)

Re.: bankomat nie wydał pieniędzy

Proszę, aby mąż złożył odwołanie od reklamacji. Ponownie przeanalizujemy zgłoszenie.

 

Reklamację można złożyć:

  • telefonicznie: 32 357 00 62 (pon.-pt.: 8.00-19.00),
  • jako wiadomość przez bankowość internetową,
  • w najbliższym oddziale banku,
  • przez formularz na stronie banku.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 410 wyświetleń)

Re.: bankomat nie wydał pieniędzy

Witam.Dzwoniliśmy pod podany nr. tel. i poradzono nam, aby mąż poszedł na policję i złożył wniosek w celu udostępnienia monitoringu.Policjant powiedział,że to bank powinien wystąpić z takim wnioskiem.Bankomaty są monitorowane.Znajdują się w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego i należą do ING.Dodam, że w odpowiedzi na reklamację powiadomiono nas,że wysłano prośbę o zabezpieczenie monitoringu. Więc gdzie mamy złożyć wniosek? Do prokuratury ,do sądu?

Odpowiedz
0 Lajków
5barbarka5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-02-2017
Wiadomość 3 z 4 (12 347 wyświetleń)

Re.: bankomat nie wydał pieniędzy

W opisanej sytuacji należy złożyć odwołanie do reklamacji. można to zrobić w dowolny sposób, który podaliśmy powyżej.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (12 294 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy